728x90 Yatay Reklam Alanı
SON EKLENENLER HABERLER

The Last Kingdom 4. Sezon Çıkış Tarihi ve Merak Edilenler

TCA’nın düzenlemiş olduğu basın turu kapsamında dizi hakkında önemli açıklamalar yapıldı. Etkinlikte basına yanşayan açıklamalarla Fear The Walkin Dead serisinin bir sezon daha hayatımızda olacağı kesinleşmiş oldu. 5. Sezon onayını izlenme konusunda ulaştığı ciddi rakamlar sayesinde rahat alabildi. Bu açıklamaların ardından hayran kitlesini tatlı bir bekleyiş sardı. Dizi dünyasının gündemine giren açıklamalar, efsane yapımın hayranlarıyla bir kez daha ekranlarda bulunacağını birincil ağızdan kesinleştirmiş oldu.
Fear The Walking Dead serisinin beşinci sezonuna yaklaştığımız bu günlerde konusu hakkında tam anlamıyla detaylar verilmekten kaçınıldı. Konusu itibariyle büyük sürprizler yaşanılmayacağı da yüksek bir olasılık. 5 sezondur süregelen olaylardan yola çıkarak grubun görevini açık bir şekilde tahmin edebilmekteyiz. Amaçları hayatta kalan diğer insanları bulmak ve dünyayı içinde bulunduğu durumdan biraz daha iyi bir seviyeye getirmeye yardım etmek. Karakterimiz Morgan, bu amaca ulaşmak için oldukça kararlı. Ayrıca yardımseverlik felsefesini temel alan gruba da liderlik yapmakta. Toplumun kurtuluşa yeniden umutlanabilmesi için gerekli bir felsefeyi benimsemekteler. Bütün karakterlerimizin, başka insanlara yardım etmesinin çıkarı ise geçmişlerinden sorumlu oldukları yanlışlarını telafi etme çabası. Bu durumun vicdanlarının rahatlatılmasına izin vereceğine inanmaktalar. Fakat güven kolay kolay kazanılmayacak bir unsur olmaktadır.
Dizinin çıkış tarihi hakkında yapım ve yayıncı firmadan henüz açıklama gelmedi ancak yapılan tahminler ışığında 5. Sezonun 2019 ‘un yaz aylarına kalmadan prömiyer yapacağı yönünde.
 •   1.901
 •   0

The Last Kingdom 4. Sezon Çıkış Tarihi ve Merak Edilenler

Yapımın ilk sezonu Ekim 2015’te izleyiciyle buluştu. İkinci sezon Mayıs 2017’de ve üçüncü sezonu 19 Kasım’da Netflix akış platformu tarafından yayınlandı. İlk iki sezon BBC’de de yayınlanmış fakat üçüncü sezon sadece Netflix ekranlarında yer almıştı. Üç sezonuyla birlikte 1.5 yıldır izleyicileri ekrana kilitlemeyi başaran dizi 4. Sezona büyük beklentiyle gelmeye hazırlanıyor. Serinin alışkanlıklarına bakıldığı zaman sonraki hikâyenin fanlar tarafından 2020’de çıkabileceği yönünde potansiyel tarih tahminleri bulunmaktaydı.

The Last Kingdom 4. Sezon Konusu Ne Olacak?

Hikayemiz MS 9. Yüzyılda yaşanılan olayları aktarmakta. Olayların merkezinde ise kahramanımız Uhtred bulunmakta. Karakterimiz Danimarkalılar tarafından yetiştirilmişti fakat aslen Saksonlu olarak varlığını sürdürmekteydi. Çocuk yaşta yakalanan Uhtred, Danimarkalılar tarafından yetiştirilmeye karar verilmişti. Fakat Uhtred’in büyük bir ihanete uğraması, olayların gidişatını daha fazla değiştirmişti. Danimarka halkı Uhtred’in, kendisini evlat edinen babası Ragnar Elder’i öldürdüğüne ikna olmaktaydı. Söylentiler yayıldıkça halk tarafından kesin olarak inanılmaya başlandı. Bu nedenle de Uhtred’in Wessex’e doğru kaçması gerekti. Wessex, Danimarka’nın kontrolünde olmayan yedi krallıktan biri olarak karakterimiz için en uygun noktaydı. Kahramanız Uhtred, şehre vardığından büyük bir sıcakkanlılıkla karşılandı. Elinden gelebilecek her konuda yardım etmeyi teklif etti ve Danimarka’nın sahip olduğu savaş stratejileri hakkında Wessex Kralı Alfred ile müttefik oldu. Kısa sürede Wessexliler tarafından kendilerindenmiş gibi benimsendi.
 •   4.316
 •   0

Criminal Minds 15. Sezon Çıkış Tarihi Ne zaman Başka Seri Olacak mı?

CBS tarafından yapılan açıklamalar ışığında Criminal Minds’in 15. Sezonuyla tekrardan kanalda olacağını açıkladı. Kısa süre önce edinilen bu bilgilerle birlikte akıllara birtakım sorularda gelmeye başladı. Evet dizinin 15. Sezonunun kesin olarak final olacağı resmi kanallardan doğrulandı. 15 senedir hayatımızda olan efsane dizi son sezonun ardından izleyicilerine veda edecek. 22 Eylül 2005 yılı itibariyle ABD’nin CBS kanalı vasıtasıyla hazırlanan yapım, FBI Davranış Analiz Birimi ekseninde hikayelerini sürdürmekteydi. 14 sezondur yoğun hayran kitlesine sahip olduğu ve soluksuz takip ediliyordu. Periyodik aralıklarla birlikte dizinin bütün kadrosu baştan aşağı değişti.
10 bölüm sonra hayatımızdan çıkacak olması üzücü bir durum gibi gözükse de Criminal Minds’in 325. Bölümüyle hikayesini noktalayacağı düşünüldüğünde haklı bir bitiş olduğuna kanaat getirilebilecek. Yapım Amerika’da yayında olan en çok sezona sahip 4. Dizi olma unvanını halen koruyor.

Criminal Minds 15. Sezonda Neleri Anlatacak ve Konusu Ne?

Criminal Minds, yayınlandığı tarihten itibaren olay örgüsünü FBI ışığında yönlendirmekte. Birimin Virginia Eyaletine bağlı Quantico bölgesinde Davranış Analizi Ünitesi adı verilen bir kurumu bulunmakta. Burada mevcut olan uzmanlar, ülke genelinde işlenmiş suçlar ve zanlılar hakkında araştırmalar yapıyor. Temel olarak suçluların beyinsel davranışlarını analiz ederek düşünce yapılarını saptamaya çalışıyorlar. Bütün süreçler başarıyla sonucu vardığında da doğru suçluyu kolayca teşhis ederek peşine düşüyorlar.
 •   2.492
 •   0

Titans 2. Sezon için Bilinmeyenler ve Merak Edilenler

Titans’ın yapımcılığını Warner Bros, Berlanti Productions ve Weed Road Pictures gibi dev şirketler üstlenmekte. DC karakterlerinin ışığında renklenen senaryo, Netflix ekranlarına bambaşka bir ahenk katmakta.
DC Evreni’nde gerçekleşen olaylar neticesinde farklı noktalardan seçilen ve süper kahraman olabilmek için bütün yeteneklerini sergilemeye çabalayan genç karakterlere şahit olacağız. İlk sezon yoğun ilgi gösterilerek izlendi. Titans’ın 1. Sezonu 11 bölümün ardından final yaptı. Yapım kategorisi bakımından live-action olmasıyla dikkat çekmekte. İlk bölümü 11 Ocak’ta yayınlanan diziye Netflix yayın akış hizmetinden erişim sağlandı. Heyecanlı bir bölümle veda ederken gözler peşine 2. Sezon hakkındaki detaylara dikildi. Zaten ilk sezonun başlarında dizinin 2. Sezon onayı aldığı bilinmekteydi.

Titans 2. Sezonun Hikayesi Ne Olacak?

Genç titanlarımızın ikinci sezonda tekrar yeteneklerini görme fırsatı bulacağız. İlk sezonun finalinde yaşanılan dramatik sahnelerden olaylar bağlanılacak. Son bölümde Trigon, Gotham’ın halüsinasyonunu görmekteydi. Lindsey Gort’un olaylara aksiyon katarak son vermesi, kendisinin merkezinde bulunduğu bir dizinin de sinyalini vermiş gibi gözüktü. Yapmış olduğumuz tahminler genel hatlarıyla ilk sezona yakın bir senaryoyla karşılaşacağımız yönünde. Fakat resmi kanallardan henüz kesinleşmiş bir senaryo dile getirilmedi.
Titans’ın normal şartlarda Şubat 2019’u takiben yayına girmesi bekleniyordu. Fakat DC Universe’nin 2019 yayın programında henüz somut bir ifade söz konusu değil. 2019 Eylül- Ekim sezonunda yeniden ekranlara dönmesi genel karar kılınan bir tarih.
 •   703
 •   0

Vikings 6. Sezon Final Olacak Peki Seri Neden İptal Edildi?

Geniş kitlelere kısa zamanda kendini kabul ettiren dizinin 5. Sezonunu 30 Ocak’ta dramatik bir şekilde noktaladı. History ve Amazon Prime ortak yapımının son sezonu 6. Sezon olacak.
6. Sezonun final niteliği taşıyacak olması da izleyicileri derin bir üzüntüye soktu. Vikings son 6 yıl boyunca dünya çapında bir hite sahip olan seriydi. Gustaf Skarsgard ile Katheryn Winnick karakterleri izleyiciler tarafından benimsenmiş popüler oyunculardan sadece ikisiydi. Dizinin hayranları şu an iki sorun hakkında tartışmaktalar. Birinci olarak 6. Sezonda kimlerin katılacağı, ikinci olarak da dizinin neden iptal edildiği… İkisi hakkında detaylı açıklamalar ve neden göstermekten kaçınıldı.

Vikingler 6. sezonda neler olacak?

Tarih sahnelerinden esinlenilen hikayelere yer veren yapım için detaylar tam olarak netleşmedi. Olayların yüksek ihtimalle 5. Sezonun finaline uygun olacağı tahmin edilmekte. Yeniden Kiev’de geçecek olayların büyük çoğunluğunun Rusya’da geçmesi de en sağlam tahminler arasında. Yeni bir medeniyet ve güçle tanışmak hiçte sürpriz olmayacak. Ayrıca Viking savaş gemisinde bulanan bir Odin pankartının ipekten olması da Çin’e kadar ulaşacaklarını düşündürse de ticaretle uğraştıkları da bilinen bir gerçek. Ubbe ise Kral Ivar’ı devirmekle meşgul olacak. Yapımın asıl merak edilen karakteri ise Ragnar Lothbrok olmakta. Potansiyel getirisinin diziye yüksek olacağı düşünülmekte ve hayranlar tarafından şimdiden benimsenmiş durumda.
Ayrıca 2020’de 6. Sezonun hayatımıza yeniden Vikings efsanesini katması bekleniyor.
 •   643
 •   0

The Walking Dead 10. sezon Onayını Aldı

The Walking Dead genel olarak bulaşıcı bir zombi salgınından kaçmaya çalışan insanların başından geçenleri anlatmakta. Dünyada yaşam son bulmuş ve insanlar birer ikişer zombileşmeye başlamıştır. Dizide kullanılan tanım olarak ise aylaklaşmışlardır. Hastalık özellikle beyini etkilediği için sadece başlarından vuruldukları takdirde etkisiz kalabilmekteler. Zombiler önlerine çıkan hayvanları ve insanları beslenmelerinde kullanarak varlıklarını sürdürüyorlar. Sağlıklı insanları ısırdıkları an onları birer zombiye dönüştürüyorlar. Hayatta kalan grubumuz bütün bu olanlardan en az zararla etkilenmeyi isteyecek ve liderleri olarak şerif yardımcılığı görevini sürdüren Richk Grimes’ı seçecekler.

Dizi dokuzuncu sezonunu buruk bir şekilde yayınlatmıştı. Son zamanlarda kötü süregelen gidişatları morallerini olumsuz olarak etkilemekteydi. Yedinci sezondan itibaren izlenme oranlarında büyük bir düşüş yaşandı. Sekizinci sezonda ise iyice kırılma noktasına ulaştı. Bu durumu lehlerine çevirmek isteyen yapımcılar farklı dokunuşlar yaparak çözüm arayışına girdiler.

Yaşanılan bu kötü gidişata rağmen AMC kanalı The Walking Dead yapımına ve ekibine güvenmekte. Çünkü dizinin kısa bir süre önce Twitter hesabından yapılan paylaşımla 10. Sezon onayını aldığı duyuruldu. Elimizde somut olarak sadece bu bilgiler olsa da ilerleyen günlerde daha fazla ipucunun hayranlarla paylaşılacağı fikrindeyiz. 10. Sezonun hikayesinin de 16 bölüm üzerine oluşturulacağı tahmin ediliyor. Yeni sezonda The Whisperer ve Commonwealth’e daha çok odaklanılacak.

Henüz çıkış tarihi ile alakalı resmi kanallardan somut bir açıklama yapılmadı. 2020’ye kalması ise yadırganmayacaktır.
 •   1.328
 •   0
SON EKLENEN HABERLER
Diziler artık filmlerden ayrı bir şekilde insanların zaman geçirmek için kullandığı büyük yapımlar haline geldi. Son zamanlarda ülkemizde çıkan dizilerin hep aynı konularda olması bizi aşırı derecede sıkıyor. Bu yüzden insanlar farklı arayışlar içerisine giriyor. Bunun çözümü olarak ise Yabancı Diziler izlenmeye başlandı. Bunun en büyük sebebi şüphesiz her dizinin farklı ve kendine öz bir konusunun olması. Birçok Yabancı Dizi izle bulunuyor ve bu diziler her geçen gün artıyor. Özellikle The Walking Dead, Teen Wolf, Breaking Bad, La Casa de Papel bu dizilerin arasın da en çok izlenenler diyebiliriz. Bu dizilerin yayınlanması için ise bazı dizi siteleri oluşturuluyor. Dizilerin ülkemiz televizyonlarında yayın görmemesi izleyiciyi derinden üzen durumlardan birisi. Tam bu sırada izleyicinin imdadına dizi siteleri yetişiyor. Thedizi.com adlı sitemizde bu dizi sitelerinden birisi olarak sizlere hizmet veriyor. Birçok dizinin yer aldığı sitemizde her kategoriden diziye ulaşabilirsiniz. En güzel ve en güncel dizilerin bulunduğu sitede yüksek kalitede dizileri izleyeceksiniz. Yabancı diziler ülkemizde yıllardır izleniyor ve her geçen gün biraz daha fazla izleyici kitlesine sahip oluyor. Bizde bu izlenen dizileri en iyi şekilde içerik haline getirerek siz değerli izleyicilerin önüne sunuyoruz. En yeni ve en güzel dizileri izlemek için Thedizi.com adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
casino siteleri /bahis siteleri /canlı bahis siteleri /bahis siteleri /